Pozycjonowanie stron w Google

Skuteczny proces SEO w pozycjonowaniu stron WWW

Pozycjonowanie stron to realizacja procesu SEO, który cały czas jest optymalizowany. Zmienność algorytmu, nieustanna optymalizacja stron konkurencji oraz zmienne decyzje zakupowe użytkowników sprawiają, że realizacja strategii SEO jest cały czas wymagana. 

Całość prac związanych z pozycjonowaniem strony zamyka się w cyklu miesięcznym – przygotowywany jest raport, który jest omawiany i określana jest strategia na kolejne miesiące.

Pozycjonowanie stron to skuteczny sposób doprowadzenia ruchu z wyszukiwarki internetowej. Idealnie zaplanowana strategia pozycjonowania to połączenie content marketingu, link buildingu i optymalizacji on-page. 

Swoim procesem skutecznie poprawiam widoczność strony WWW w wynikach wyszukiwania Google. Przeprowadzam audyt techniczny SEO, analizuję słowa kluczowe, planuję strategię SEO oraz ustalam proces realizacji projektu by skutecznie docierać do właściwych użytkowników.

Ważnym elementem całej strategii jest prawidłowe określenie Buyer persony (użytkownika), który jest naszym potencjalnym klientem. Cała strategia SEO oparta jest na buyer personie dlatego zaplanowane działania są skuteczne.

Laptop z efektami pozycjonowania stron WWW - fullstackseo.pl

Jakie korzyści przyniesie mi pozycjonowanie strony WWW?

Pozycjonowanie strony to naturalny sposób prowadzenia działań marketingowy, który wymaga jedynie posiadania strony WWW. Pozycjonowanie strony wiąże się nieodzownie z prowadzeniem działań content marketingowych oraz link buildingiem, dlatego skuteczne prowadzenie działań to przede wszystkim rozwój strony. 

Efektami pozycjonowania strony WWW są:

  • wzrost widoczności strony w wynikach wyszukiwania Google,
  • większy ruchu z organicznych wyników wyszukiwania,
  • zwiększenie konwersji = większa sprzedaż,
  • wzrost rozpoznawalności marki,
  • budowanie przewagi marketingowej nad konkurencją,
  • docieranie do nowych potencjalnych klientów.

 

Pozycjonowanie stron polega na budowaniu ruchu z organicznych wyników wyszukiwania. Pozycjonowanie jest nazywane również jako pozycjonowanie organiczne. De facto – mowa tutaj o tym samym działaniu.

Jeżeli Twoje SEO nie działa, zgłoś się do mnie! Postaram się pomóc w realizacji Twoich celów biznesowych.

Czas potrzebny do osiągnięcia wyników SEO jest zależny od stawianych celów oraz budżetu reklamowego, ale pierwsze efekty udaje się już wypracować w 3 miesiące.

Większa widoczność

Widoczność domeny na większą liczbę fraz w TOP3, TOP10 wyników wyszukiwania

Więcej wejść na stronę

Zwiększenie ilości wizyt na stronie pochodzących z wyników wyszukiwarki Google

Pozyskiwanie wartościowych klientów

Dzięki dokładnemu targetowaniu słów kluczowych i treści docieramy do kluczowej grupy odbiorców.

Większa sprzedaż

Zwiększenie sprzedaży produktów lub usług = monetyzacja pozyskanego ruchu

Potrzebujesz skutecznego pozycjonowania strony?

Skontaktuj się ze mną!

Skuteczność pozycjonowania stron internetowych

Realizacja strategii marketingowej to proces, w którym zaangażowany jest cały zespół marketingowy. W głównej mierze skuteczność kampanii marketingowej zależy od budżetu oraz od zamierzonych efektów. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów SEO pozwoliło na wypracowanie optymalnego procesu pozycjonowania, który z powodzeniem wdrażam w kolejnych projektach. Każdy projekt rozpoczyna się od dokładnego briefu marketingowego, w którym określam dokładną buyer personę oraz grupę docelową. Dzięki temu kampania SEO jest skierowana wprost do grupy docelowej.

Jak pozycjonuję strony internetowe?

Pozycjonowanie strony to powtarzalny proces, który w dużej mierze opiera się na działaniach contentowych, link building-owych oraz na optymalizacji technicznej strony. Wszelkie podjęte działania mają na celu rozwój oraz budowanie widoczności strony w bezpłatnych wynikach wyszukiwania, co w konsekwencji przyczynia się do zwiększenia ilości sesji zakończonych konwersją. Każdy z projektów jest unikalny i względem niego przygotowywana jest odpowiednia strategia SEO. 
Proces prowadzenia projektu jest umieszczone w zewnętrznym narzędziu, do którego właściciel ma cały czas dostęp.

Skuteczność pozycjonowania strony określana jest na podstawie realnych wyników dotyczących ruchu organicznego, widoczności strony w TOP10 wyników wyszukiwania oraz ilości konwersji doprowadzonych w bezpłatnych wyników wyszukiwania.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące pozycjonowania stron

Pozycjonowanie to proces, którego wdrożenie i realizację można zaplanować w czasie. Projekt rozpoczynamy od audytu SEO, w którym zapoznajemy się z całą stroną. Dobieramy odpowiednią strategię oraz wyznaczamy mierniki skuteczności działań na kolejne 3, 6 i 12 miesięcy. W zależności od aktualnej strony WWW, branży, konkurencyjności oraz budżetu na efekty SEO trzeba poczekać przynajmniej 6 miesięcy.

Po prostu spróbuj! Daj szansę znaleźć się swoim klientom w internecie! Jeżeli nigdy nie prowadziłeś kampanii reklamowych w wyszukiwarce, to twoja marka nie będzie popularna i użytkownicy nie będą mogli Cię znaleźć. Postaram się udowodnić, że Twoja strona może zarabiać i przynosić Ci nowych klientów.

Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie, ale minimalnym budżetem jest 1 000 zł. Oferuję możliwość rozliczania się w modelu abonamentowym, abonament + premia od osiąganych wyników oraz hybrydowym (do ustalenia).

Jak najbardziej. W swojej wieloletniej pracy niejednokrotnie pozycjonowałem strony producentów, którzy w ten sposób pozyskiwali nowych klientów biznesowych oraz osoby prywatne. Napisz do mnie, a przygotuję ofertę, która rozwieje wszelkie wątpliwości.

Oczywiście. Oferuję pakiet godzin konsultingowych. Godzina konsultacji wynosi 150 zł netto. 

Potrzebujesz skutecznego pozycjonowania strony?

Skontaktuj się ze mną!